Padomi PINS Bonusway lietošanai


Kad lietojat mūsu pakalpojumu, lūdzu sekojiet līdzi šiem noteikumiem. Tie palīdzēs jums sekmīgi nopelnīt PINS.

 1. - Neizmantojiet reklāmu bloķējošu programmatūru savā pārlūkprogrammā (piemēram, Adblock). Šī programmatūra bloķē informācijas nodošanu par jūsu klikšķi no PINS Bonusway uz tiešsaistes veikalu. Ja šī informācija ir bloķēta, PINS par pirkumu nav iespējams saņemt, jo mēs nevaram iegūt apstiprinājumu, ka pirkums ir veikts.


  - Neizmantojiet citas naudas atmaksu programmas iepirkšanās laikā. Tās dzēš informāciju par taviem klikšķiem no PINS Bonusway uz tiešsaistes veikalu. Šādos gadījumos jums nebūs iespēja iegūt PINS.


  - Pasūtot preci, lūdzu ievadiet tikai mūsu tīmekļa vietnē norādīto reklāmas kodu. Izmantojot kuponus vai reklāmas kodus no citām vietnēm, PINS nav iespējams saņemt.

   

  - Atcerieties veikt pirkumus tiešsaistē vietnē PINS Bonusway. Lai saņemtu PINS, tev ir jānoklikšķina uz kādu no PINS Bonusway tiešsaistes veikaliem un jāveic pirkums.


  - Ja pirkuma laikā jums ir atvērti vairāki vietņu logi, kuros ir reklāmas baneri un saites uz saistītajiem veikaliem, PINS var netikt saņemti. Citu mājaslapu baneri var traucēt sīkdatņu darbību un pirkums var netikt reģistrēts.


  - Ja vēlaties pāriet uz citām vietnēm, tajā pašā laikā veicot pirkumus caur PINS Bonusway,  lūdzu izmanto atsevišķu pārlūku, lai nepieļautu PINS zaudēšanu (saskaņā ar 6. punktu).


  - Ja esat ievērojis, ka veiktie pirkumi nav reģistrēti, mēs iesakām izdzēst iestatījumos visus pārlūkprogrammas sīkfailus un aizvērt visus atvērtos logus un pēc tam turpināt lietot PINS Bonusway, lai veiktu pirkumus.