Kā lietot PINS Bonusway?

Kā PINS Bonusway darbojas?

PINS Bonusway ir bezmaksas pakalpojums, kas palīdzēs tev saņemt PINS par tiešsaistē veiktajiem pirkumiem. Lai saņemtu PINS par interneta pirkumiem, pieslēdzies PINS Bonusway ar esošajiem PINS reģistrācijas datiem, dodies uz iecienīto interneta veikalu caur PINS Bonusway un iepērcies kā parasti. Drīz pēc pirkuma PINS tiks reģistrēti tavā PINS Bonusway kontā. Nopelnītie PINS par veikto pirkumu tiek aprēķiniāti ņemot vērā norādīto PINS likmi par katru iztērēto eiro vai noteiktu PINS skaitu par vienu pirkumu.

SVARĪGI: pēc tam, kad PINS ir reģistrēti par pirkumu, tas aizņems apmēram 30 dienas līdz PINS būs apstiprināti un tos būs iespējams tērēt. Tieši tik ilgs laiks ir nepieciešams komisijas saņemšanai no veikala.

No kurienes rodas PINS?

Visvienkāršākā atbilde ir tāda, ka PINS nāk no interneta veikala. Kad pirkums tiek veikts, izmantojot mūsu vietni, tiešsaistes veikals identificē PINS Bonusway lietotāju un pēc tam izmaksā mums komisiju par veikto pirkumu. Šo komisiju mēs tālāk dalam ar PINS Bonusway lietotājiem PINS formā. Kad PINS ir apstiprināti, lietotājs var tos tērēt dažādu pakalpojumu un produktu iegādei. Nopelnītie PINS tiek aprēķiniāti ņemot vērā noteikto PINS likmi par katru iztērēto eiro vai noteiktu PINS skaitu par vienu pirkumu.

Kāpēc veikali vēlas sadarboties ar mums?

Tāpēc ka mēs piesaistam veikaliem jaunus pircēju, un veikali mums par šo atlīdzību izmaksā komisiju. Daļu no šīs atlīdzības mēs tālāk nododam mūsu lietotajiem PINS formā. 

Komisijas piešķiršana tiek veikta trīs posmos:

  1.  - Pircējs iegādājas preci interneta veikalā.
  2.  - Interneta veikals pārskaita komisiju par iegādi caur PINS Bonusway.
  3.  - PINS Bonusway dala komisiju ar pircēju PINS formā.

Lūdzu, lietojot mūsu servisu, ievēro speciālos ieteikumus. Mūsu padomi palīdzēs tev saņemt laicīgi PINS par pirkumiem, kā arī atceries izslēgt Adblock programatūru, lai pārliecinātos, ka PINS netiks pazaudēti.