Kā lietot PINS Bonusway?

Kā PINS Bonusway darbojas?

PINS Bonusway ir bezmaksas pakalpojums, kas palīdzēs tev saņemt PINS par tiešsaistē veiktajiem pirkumiem. Viss, kas tev ir  jādara, ir jāreģistrējas un jādodas uz interneta veikala vietni caur PINS Bonusway. Par katru veikto pirkumu, PINS Bonusway lietotāja kontā tiek atmaksāta procentu vai fiksēta prēmija PINS formā. Katram veikalam ir atšķirīgs prēmijas līmenis, ko var redzēt PINS Bonusway katalogā. 

SVARĪGI: pēc tam, kad PINS ir reģistrēti par pirkumu, tas aizņems apmēram 2 - 3 mēnešus līdz PINS būs ieskaitīti kontā un tos varēs tērēt. Tieši tik ilgs laiks ir nepieciešams komisijas saņemšanai no veikala.

No kurienes rodas PINS?

Visvienkāršākā atbilde ir tāda, ka PINS nāk no interneta veikala. Kad pirkums tiek veikts, izmantojot mūsu vietni, tiešsaistes veikals identificē PINS Bonusway lietotāju un pēc tam izmaksā mums pirkuma komisiju. Šo komisiju mēs dalām ar PINS Bonusway lietotājiem PINS formā. Mūsu pakalpojums darbojas līdzīgi kā fiziskās lojalitātes kartes. Kad PINS ir apstiprināti, lietotājs var tos tērēt dažādu pakalpojumu un produktu iegādei. 

Kāpēc veikali vēlas sadarboties ar mums?

Tāpēc ka mēs piesaistam veikaliem jaunus pircēju, un veikali mums par šo atlīdzību izmaksā komisiju. Daļu no šīs atlīdzības mēs tālāk nododam mūsu lietotajiem. 

Naudas atgriešana tiek veikta trīs posmos:

  1.  - Pircējs (atmaksas pakalpojuma lietotājs) iegādājas preci interneta veikalā.
  2.  - Interneta veikals pārskaita komisiju par iegādi caur PINS Bonusway.
  3.  - PINS Bonusway dala komisiju ar pircēju.

Lūdzu, lietojot mūsu servisu, ievēro speciālos ieteikumus. Mūsu padomi palīdzēs tev saņemt laicīgi atlīdzību par pirkumiem, kā arī atceries izslēgt Adblock programatūru, lai pārliecinātos, ka PINS netiks pazaudēti.