Visbiežāk uzdotie jautājumi

PINS ir iespējams saņemt, iepērkoties internetā. Vispirms tev ir jāreģistrējas un jākļūst par PINS Bonusway lietotāju. PINS Bonusway mājaslapā tev būs pieejami mūsu piedāvātie interneta veikali, kuros iepērkoties, saņemsi dažāda apmēra PINS. Nopelnītie PINS tiek aprēķiniāti ņemot vērā noteikto PINS likmi par katru iztērēto eiro vai noteiktu PINS skaitu par vienu pirkumu. Pirms veic pirkumu, neaizmirsti pieslēgties un doties uz veikalu caur mūsu mājaslapu. Tālāk rīkojies, kā ierasts, kad iepērcies internetā.
PINS Bonusway reģistrācija un pakalpojumi ir pilnīgi bezmaksas.
Tikai par reģistrēšanos PINS Bonusway PINS netiek piešķirti. Lai saņemtu PINS, ir jāpieslēdzas un jādodas uz interneta veikalu caur PINS Bonusway. Atceries, ka veicot pirkumu, pirms tam neuzklišķinot uz veikala saiti mūsu mājas lapā, interneta veikals neatpazīs tevi kā PINS Bonusway lietotāju. Ja netiksi atpazīts kā PINS Bonusway lietotājs, PINS nesaņemsi.
Kā tērēt savus PINS vari noteikt pats. Vari tērēt savus PINS dažādu produktu un pakalpojumu iegādei.
PINS rodas no taviem pirkumiem interneta veikalos. Dodoties uz interneta veikalu caur PINS Bonusway linku, kas ir iekļauts PINS Bonusway katalogā Kad pircējs tiks atpazīts kā PINS Bonusway lietotājs, veikals piešķir mums komisiju, kuru mēs kopīgi ar tevi dalīsim PINS formā. Nopelnītie PINS tiek aprēķiniāti ņemot vērā noteikto PINS likmi par katru iztērēto eiro vai noteiktu PINS skaitu par vienu pirkumu.

Nē. PINS tiek izmaksāti no komisijas, ko interneta veikals piešķir mums. Cena ir nemainīga ar vai bez PINS Bonusway starpniecības pirkumiem.

Mēs pārskaitām lietotājam PINS, līdzko interneta veikals ir apstiprinājis pirkumu un izmaksājis mums komisiju. PINS Bonusway lietotāji PINS apstiprinājumu saņem 30 dienas pēc pirkuma veikšanas.
Mēs piešķiram PINS no interneta veikala piešķirtās komisijas, ko mums izmaksā interneta veikals par veikto pirkumu. Mēs varam apstiprināt PINS kā "saņemtu" tikai tad, kad veikals ir apstiprinājis un samaksājis komisiju par veikto pirkumu. Šis process aizņem 30 dienas.
Ja pirkums tiek atcelts vai atgriezts, interneta veikals neizimaksās mums komisiju, līdz ar to mēs nevaram tev izmaksāt PINS.

PINS tiks ieskaitīti tavā kontā, līdzko mēs būsim saņēmuši pirkuma apstiprinājumu no interneta veikala, ka pirkums ir pabeigts. Atkarībā no veikala, šis process var aizņemt laiku no dažām minūtēm līdz pāris dienām. 

Lietot AdBlock programmu nav ieteicams. PINS var tikt reģistrēti tikai, ja pārlūkprogramma atļauj sīkdatnes. AdBlock programma var tās bloķēt, un līdz ar to PINS reģistrācija nav iespējama. Lūdzu atslēdziet AdBlock pirms veicat iepirkumus caur PINS Bonusway.

Sīkdatnes ir maza apjoma dati pārlūkprogrammā, kas saglabā tavas pārlūkošanas aktivitātes. Pakalpojumu sniedzējs var iegūt šos sīkfailus vēlāk un pārbaudīt datus, ko tā ir reģistrējusi. Piemēram, reģistrējoties mūsu Latvijas mājaslapā vienreiz, otreiz lietotājam nav vairs jāizvelas valoda, tapēc, ka sīkdatne ir jau piefiksējusi to, ka lietotajs vēlas mūsu majaslapu skatīt tieši latviešu valodā. Sīkdatnēm nav piekļuve parolem un failiem tavā datorā.

Kad dosies uz interneta veikalu caur mūsu majaslapu, mēs uzinstalēsim sīkdatnes tavā pārlūkprogrammā. Sīkdatne palīdzēs interneta veikalam atpazīt tevi kā PINS Bonusway lietotāju. Tālāk interneta veikals izmaksās mums komisiju par tavu veikto pirkumu, no kura mēs daļu pārskaitīsim tev kā bonusu.

Lai pārliecinātos, ka tavs tiešsaistes pirkums tiks saglabāts tavā kontā, sīkdatnēm vajadzētu būt aktivizētām. Tām vajadzetu būt jau sākotnēji iestatītām ka aktīvām.

Pārlūkprogramma izmanto sīkdatnes automātiski, bet, ja tās nedarbojas, tad jūs varat aktivizēt tās šādi:

Microsoft Internet Explorer

 1. Tools
 2. Internet Options
 3. Privacy tabPrivacy tab
 4. Zem Settings pārvieto slīdni uz vidējo līmeni un nospied OK.

Mozilla Firefox

 1. Tools
 2. Preferences
 3. Privacy
 4. Tracking
 5. Pārbaudi vietnes un atzīmē kuras vēlies izsekot

Google Chrome

 1. Uzklikšķini uz Chrome menu ikonu
 2. Settings
 3. Advanced settings tab
 4. Privātuma sadaļā nospied Content settings
 5. Zem Cookies: Atļaut iestatīt vietējos datus (ieteicams)